Zalety założenia konta bankowego przez internet.

konto bankoweCoraz więcej osób decyduje się na założenie konta bankowego przez internet, przede wszystkim ze względu na zalety, których nie mają konta tradycyjne.

 

 

 

 

Czytaj więcej

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy przez internet?

najlepszy kredyt gotówkowyZaciągnięcie kredytu gotówkowego należy dokładnie przemyśleć, po to, by później tego nie żałować. Z drugiej strony cenniejszym zasobem od pieniędzy jest czas, dlatego też Polacy coraz chętniej zaciągają swe zobowiązania finansowe przez internet, co znacznie skraca czas i ilość formalności.
Internetowy kredyt gotówkowy można zaciągnąć w kilku tradycyjnych bankach. By jednak go otrzymać, trzeba spełnić kilka istotnych wymogów. Znaczenie ma tu czas, na który podpisany mamy umowę o pracę oraz nieskazitelna i długa historia kredytowa. W praktyce mało kto ma szansę otrzymać kredyt w tradycyjnym banku przez Internet.Na szczęście błyskawiczną gotówkę można otrzymać w instytucjach pozabankowych, załatwiając wszystkie formalności właśnie przez Internet.

 

 

Czytaj więcej

Kredyt mieszkaniowy przez internet - czy to się opłaca?

kredyt mieszkaniowy

Rynek mieszkaniowy i sytuacja na rynku kredytów mieszkaniowych.

Kredyty mieszkaniowe przez wiele lat utrzymywały tendencję spadkową, a ostatni boom na rynku to lata 2006 - 2008. Jak jest teraz? Dane statystyczne za pierwszy kwartał tego roku pokazują, że cały czas Polacy zaciągają więcej i więcej kredytów hipotecznych. Zgodnie z informacjami Związku Banków Polskich wzrost to 20 procent kwartał do kwartału, a od początku roku klienci banków podpisali aż 50 tysięcy umów, a ogólna ich wartość wyniosła 11 miliardów złotych i jest o niecałe 13 procent większa niż analogiczna kwota w ostatnim kwartale roku 2016.
Jak twierdzą eksperci: duże znaczenie dla tego wzrostu miał program Mieszkanie Dla Młodych (MDM), dzięki któremu dopłaty uzyskało wielu Polaków. Do tego sytuacja na rynku jest obecnie wyjątkowo stabilna, a pozwoleń na budowę wydaje się coraz więcej i więcej. Pomimo tego prognoza ZBP mówi o ogólnym spadku jeżeli chodzi o cały rok 2017. Jaki okaże się bilans tego roku zobaczymy. Póki co nie dysponujemy jeszcze żadnymi dokładnymi i oficjalnymi danymi.

Czytaj więcej